Fotografia ślubna

Zdjęcia ślubne to często najpiękniejsze zdjęcia w życiu każdej pary, które po latach są wspaniałą pamiątką, która wyzwala silne emocje. Chcemy by Wasze zdjęcia były wyjątkowe, dlatego każdy szczegół jest dla nas ważny. Przed ceremonią omawiamy z przyszłymi małżonkami krok po kroku cały scenariusz, tak by nie pomiąć istotnej chwili.

Fotograf ślubny zachodniopomorskie

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ale w większości jest pewien powtarzający się schemat. Fotograf na ślub zaczyna pracę na długo przed rozpoczęciem ceremonii.

Fotografia ślubna nad morzem

Pierwsze zdjęcia zwykle wykonujemy już w trakcie przygotowań młodych. Ubieranie, makijaż i emocje, które towarzyszą od rana parze i rodzinie sprawiają, że te zdjęcia są wyjątkowe. Trochę przypominają backstage z pokazów mody i są świetne do publikacji w portalach społecznościowych. Jeżeli Panna Młoda i Pan Młody szykują się w różnych miejscach możemy zapewnić dwóch niezależnych fotografów ślubnych.

Fotograf na ślub towarzyszy zwykle młodej parze od rana

Kolejny ważny moment do błogosławieństwo rodziców. Tu zwykle pojawiają się łzy wzruszenia, które kontrastują z podekscytowaniem i radością. Bardzo fajne zdjęcia ślubne 🙂