Nadruki na odzieży

Wykonujemy nadruki na odzieży już od jednej sztuki. Naszym głównym obszarem działania są Międzyzdroje, Dziwnów, Wolin, Kamień Pomorski, Pobierowo i okolice, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by realizować zamówienia z dostawą do dowolnego miejsca w Polsce.

Nadruki na odzieży nad morzem

Często zgłaszają się do nas firmy, które chcą przygotować odzież z logo firmy dla swoich pracowników. Zwykle są to koszulki, bluzy, kamizelki i kurtki z nadrukiem, które wykonujemy w kilka dni. Oczywiście realizujemy również znakowanie na innych ubraniach. Nasi Klienci doceniają jakość odzieży i nadruków oraz szybki czas realizacji. Nadruki na odzieży wykonujemy na odzieży u nas zamówionej lub na towarze powierzonym przez Klienta.

Nadruki na odzieży Międzyzdroje, Dziwnów, Kamień Pomorski
Nadruki na koszulkach powiat Kamieński. Koszulki z logo firmy lub wydarzenia. Drukujemy również flagi.

Napisy na koszulkach

Najczęściej wykonujemy nadruki na koszulkach, a dzięki współpracy ze światowymi producentami tekstyliów możemy zaproponować produkty dostosowane dokładnie pod wymagania Klienta w tym szeroki wachlarz modeli, kolorów oraz rozmiarów. Koszulki z logo to najtańszy i najprostszy sposób na wyróżnienie pracowników. Małe logo na koszulce kosztuje już od 1,20 zł, więc jak widać ceny nie są wygórowane.

Koszulki dla pracowników

Nasza firma wykonuje nadruki na koszulkach i odzieży z zastosowaniem różnych technik. Dzięki temu możemy optymalnie dobrać sposób zdobienia do danego zamówienia. W taki sposób pomożemy Ci wybrać złoty środek i dostarczyć towar najlepszej jakości, za najniższą cenę. Logo firmy na koszulce to dobry sposób na reklamę oraz budowane marki.

Logo na koszulce firma drukarska
Koszulki z logo z zawodów sportowych to popularny upominek dla zawodników.

Koszulki z logo Międzyzdroje, Dziwnów Kamień Pomorski

Koszulka z napisem to również popularny sposób na prezent. Dzięki zastosowaniu różnych technik znakowania, możemy wykonać nadruk już od jednej sztuki. Co więcej taki nadruk jest trwały, a jakość koszulki wysoka.

Nadruki na kamizelkach ostrzegawczych
Nadruki na kamizelkach odblaskowych wykonujemy najczęściej dla firm budowlanych oraz organizatorów dużych imprez.

Kamizelki z nadrukiem

W związku z trwającym boomem w branży budowlanej realizujemy bardzo dużo zleceń na kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem. Firmy budowlane w ten sposób zapewniają sobie z jednej strony reklamę, a z drugiej spełniają wymagania inwestorów. Na dużych budowach inwestorzy wymagają oznaczania przez firmy budowlane swoich pracowników właśnie przez kamizelki odblaskowe z logo. Firmy budowlane oznaczają również kaski, kurtki i oklejają pojazdy w naszej firmie.

Koszulki sportowe z nadrukiem

Kolejna grupa naszych klientów to drużyny sportowe, które zamawiają stroje sportowe z nadrukiem i logo. Stroje piłkarskie z nadrukiem i logo są bardzo popularne. Kluby najczęściej zlecają nam znakowanie dostarczonych kompletów sportowych. Możemy wykonać indywidualne numery na koszulki sportowe lub umieścić na nich też herby miast, loga sponsorów i inne napisy. Koszulki sportowe z nadrukiem wykonujemy najczęściej w miejscowościach Międzyzdroje, Dziwnów, Wolin, Kamień Pomorski, Rewal i Gryfice.

Napisy na ubraniach i odzieży pracowniczej. Czapki z nadrukiem
Nadruki na czapkach często wykonujemy dla grup sportowych oraz kolonii..

Znakowanie pościeli i obrusów do pralni

Znakowanie pościeli, obrusów, czy pracowniczych ubrań to również wymóg wielu pralni, ułatwiający segregację prania. W ofercie możemy przygotować nadruki do samodzielnego nanoszenia na tkaniny. Pensjonaty i ośrodki wczasowe często zamawiają u nas nadruki na pościeli i uniformach, hafty oraz pieczątki do znakowania tkanin.

Nadruki na odzieży to nie tylko świetna reklama w Międzyzdrojach, Kamieniu Pomorskim i regionie. To często, kwestia oznakowania przydatna w pralniach, pensjonatach i przy dużych inwestycjach.

Koszulki z logo Międzyzdroje Dziwnów Wolin
Nadruki na koszulkach jako ciekawy upominek.

Flagi z nadrukiem i inne tekstylia

Wykonujemy również flagi z dowolnym zadrukiem. Szczególnie popularne są flagi plażowe (windery), jako ciekawy element wystawienniczy i reklamowy. Flagi nad morzem sprawdzają się świetnie. Jako producent flag nad morzem, mamy doświadczenie i możemy doradzić naszym klientom najlepsze rozwiązania. Nadruki na tkaninach wykorzystywane są m.in. do flag, ścianek wystawienniczych, banerów i innych elementów.
Zapraszamy do działu kontakt po więcej informacji