Reklama Międzyzdroje

Reklamy w Międzyzdrojach wykonujemy od ponad 10 lat. Duża liczba zadowolonych klientów dowodzi jakości naszych usług i sprawia, że wspólnie realizujemy kolejne projekty. Zapraszamy do współpracy również Ciebie. Stwórzmy razem coś wyjątkowego. Usługi reklamowe świadczymy, również w innych miejscowościach. Zobacz agencja reklamowa w Międzywodziu i Reklamy Dziwnów.

Agencja reklamowa Międzyzdroje

Nasza agencja reklamowa w Międzyzdrojach świadczy pełną ofertę reklamową, od projektu do montażu. Drukujemy wizytówki, ulotki, foldery i inne materiały. Dodatkowo zajmujemy się reklamą zewnętrzną, jak banery, tablice reklamowe, szyldy, oklejanie witryn i pojazdów, potykacze, flagi i tablice informacyjne. Wśród naszych Klientów dużą grupę stanową lokale gastronomiczne, które zamawiają cenniki, karty menu, zaproszenia, bilety i elementy wystroju wnętrz. Wielu przedsiębiorców zamawia u nas odzież dla pracowników z logo firmy.

Studio reklamy w Międzyzdrojach

W naszej firmie zajmujemy się reklamą od A do Z. Nasz grafik przygotuje ciekawe projekty graficzne w Międzyzdrojach według wskazówek zamawiającego. Nasze projekty cechują się doskonałą jakością oraz oryginalnym pomysłem. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy w szybkim czasie dostarczyć najwyższej jakości materiały reklamowe w Międzyzdrojach. Często wykonujemy reklamę świetlną i litery przestrzenne.

Drukarnia Międzyzdroje

Nasza drukarnia w Międzyzdrojach drukuje wszelkie: wizytówki, broszury, foldery, plakaty, karty menu i inne rodzaje druków. Dodatkowo drukarnia wielkoformatowa Międzyzdroje drukuje banery, billboardy, fototapety, naklejki, folie, flagi.

Reklamy w Międzyzdrojach – przykładowe realizacje

Poniżej prezentujemy wybrane reklamy w Międzyzdrojach wykonanych przez naszą agencję reklamową.

Oklejanie witryn w Międzyzdrojach

Oklejanie witryn w Międzyzdrojach.

Usuwanie starej folii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonamy to szybko i bez uszkodzeń powierzchni szyby lub karoserii.

Reklama Międzyzdroje oklejanie okien i fototapety.

Nowa folia umożliwia widok ze środka apteki przy zachowaniu wysokiej jakości wyraźnego nadruku z zewnątrz.

Zlecenie dla jednego z koncernów kosmetycznych polegało na usunięciu poprzedniej folii oraz ponowne oklejenie witryn w aptece. Wydruki zostały wykonane na folii OWV, która z zewnątrz została zadrukowana, ale pozwala obserwować ulicę ze środka.

Oklejanie witryn i okien Międzyzdroje

Szyby okleiliśmy barwioną folią transparentną. Oklejanie okien w Ośrodku Symulacji Medycznych w Międzyzdrojach nadało nowoczesny wygląd oraz kolorystykę jednoznacznie kojarzącą się z ratownictwem medycznym.

Realizacja dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. W Międzyzdrojach otwarto Ośrodek Symulacji Medycznych, w którym wykonaliśmy oklejanie szyb foliami specjalistycznymi. Z zewnątrz okleiliśmy okna foliami przepuszczającymi światło, w kolorach ratownictwa medycznego. Wewnątrz użyliśmy specjalistycznej folii lustro weneckie (poprawnie lustro fenickie), by operatorzy centrum nie byli widoczni dla kursantów.