O nas

Nasza firma powstała w 2009 roku i od samego początku podstawowym przedmiotem działalności była reklama. W 2013 roku otworzyliśmy biuro w najbardziej reprezentacyjnej części miasta – przy Alei Gwiazd Sportu.

Agencja reklamowa nad morzem

Na rynku reklamy działamy od 2009 roku. Dzięki ciągłym inwestycjom w urządzenia i oprogramowanie, udało nam się rozwinąć firmę reklamową i rozszerzyć działalność. Dzisiaj jesteśmy liderem rynku reklamy w regionie, a grono zadowolonych klientów ciągle się powiększa. Szybko reagujemy na zmiany oraz upodobania klientów, wdrażając nowe technologie. HDi vision to obecnie już nie tylko studio reklamy w Dziwnowie. Dla naszych Klientów tworzymy reklamy w Międzyzdrojach, Świnoujściu, a często też wykonujemy reklamy w Pobierowie i Rewalu. Oprócz rozszerzenia rejonu działania, rozszerzamy ofertę poza branżę reklamową.

Tworzenie stron internetowych

Dzisiaj w ofercie HDi vision znajdziesz nie tylko usługi reklamowe w pasie nadmorskim (Świnoujście – Kołobrzeg). Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz prowadzeniem lokalnych portali informacyjnych. Głównie strony www budujemy dla obiektów noclegowych oraz instytucji. Dzięki profesjonalnym projektom i zapleczu pozycjonującemu strony przez nas stworzone zajmują czołowe miejsca w wyszukiwarkach.

Organizacja wydarzeń sportowo – rozrywkowych

Byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie i przeprowadzenie największej imprezy żeglarskiej w Polsce w 2014. Dziwnów Laser Radial World Championship 2014 były sporym wyzwaniem organizacyjnym i logistycznym, gdyż wcześniej w Polsce nie odbywała się tak duża impreza regatowa tej klasy. Firma HDi vision przygotowała od podstaw i wdrożyła identyfikację wizualną. Dostarczyliśmy materiały do przeprowadzenia regat m.in. flagi, koszulki dla zawodników i wolontariuszy, oznaczenia nawigacyjne oraz zadbaliśmy o prezentację sponsorów na łodziach i terenie miasteczka regatowego. Przygotowaliśmy centrum prasowe oraz biuro marketingu i PR. We współpracy z TVN i TVP zorganizowane zostały studia terenowe, do prowadzonych relacji i wejść na żywo. Przygotowane przez nas codzienne relacje pojawiały się w mediach tak egzotycznych krajów, jak Singapur, Hongkokng, czy Brazylia.
Na rozpoczęciu i zakończeniu regat zorganizowane zostały koncerty takich gwiazd jak Kate Ryan, Rafał Brzozowski, Dawid Kwiatkowski, Donatan i Cleo oraz Bracia. Odpowiadaliśmy za stronę wizualną koncertów.
Na światowym podsumowaniu Klasy Laser uznano, że Mistrzostwa Świata w Dziwnowie 2014 były najlepiej zorganizowanym mistrzostwami w historii tej klasy!