Sesja zdjęciowa nad morzem – Międyzdroje Dziwnów Rewal

Sesja fotograficzna w Dziwnowie

Sesja zdjęciowa w Dziwnowie to ciekawe doświadczenie i oryginalna pamiątka z pobytu nad morzem.

Spędzając urlop w Dziwnowie warto zadbać o niezwykłą pamiątkę, w postaci sesji zdjęciowej z wakacji. Profesjonalna sesja zdjęciowa będzie niezapomnianym doświadczeniem, a zdjęcia będą obiektem zazdrości znajomych w profilach społecznościowych lub miłą pamiątką za kilkadziesiąt lat.

Sesja zdjęciowa w Dziwnowie

Dziwnów z racji swojego położenie jest idealnym plenerem do sesji zdjęciowych o różnej tematyce. Praktycznie ogranicza Was tylko wyobraźnia. Sesja zdjęciowa na plaży w Dziwnowie to nie jedyny temat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować ciekawe miejsca na sesje zdjęciowe, o których wiedzą nieliczni. Najpopularniejszą tematyką sesji jest oczywiście morze i marynistyka, ale możliwości jest dużo więcej.

Sesja zdjęciowa w Dziwnowie

Niepowtarzalne ujęcia będą wspaniałą pamiątką z wakacji. Sesja zdjęciowa w Dziwnowie to świetny pomysł.

Jak wygląda sesja zdjęciowa na plaży w Międzyzdrojach, Dziwnowie czy Pobierowie

Plan sesji zdjęciowej to kilka żelaznych punktów. Pierwszym jest ustalenie tematu sesji oraz oczekiwań co do zdjęć. Musimy wspólnie ustalić jakiego rodzaju zdjęcia chcecie i jak je sprawnie wykonać. Drugi element leży już najczęściej po naszej stronie – to znalezienie lokalizacji do sesji oraz zaplanowanie jej od strony technicznej. Kolejny punkt to Wasza rola, czyli przygotowanie garderoby i makijażu, które pasują do tematu sesji.

Ile trwa  profesjonalna sesja fotograficzna w Dziwnowie

Zwykle sesja zdjęciowa trwa od 1 do 2 godzin. Długość sesji fotograficznej jest zależna od kilku czynników. Po pierwsze to ilość lokalizacji, im ich więcej tym dłużej trwa sesja zdjęciowa. Drugą sprawą jest temat sesji oraz ilość modeli. Trzecią sprawą jest pogoda (o ile sesja ma odbywać się w plenerze). Wiatr, zachmurzone niebo, czy palące słońce zwykle nie są pożądane, ale często można je wykorzystać.

Fotograf Dziwnów i okolice - sesja na plaży w Dziwnowie

Sesja zdjęciowa nad morzem może pozwala zatrzymać czas i po latach wrócić do pięknych chwil.

Sesja zdjęciowa na plaży w Dziwnowie

Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe zarówno studyjne, jak i plenerowe. Sesja zdjęciowa na plaży trwa około 1-2 godziny. Z sesji wybieramy najlepsze fotografie, które po obróbce cyfrowej otrzymujecie.  W naszej ofercie mamy też ciekawe opcje dodatkowe, między innymi:

  • Zdjęcia z sesji wydrukowane na papierze fotograficznym w dużym formacie – maksymalny krótszy bok zdjęcia 100 centymetrów
  • Tradycyjny album ze zdjęciami z sesji.
  • Zdjęcia na płótnie w formie fotoobrazu na drewnianej ramie, który można powiesić na ścianie
  • Wydruk fototapety z Waszymi zdjęciami z sesji
  • Magnesy na lodówkę, breloki ze zdjęciem

Ile kosztuje sesja zdjęciowa na bałtyckiej plaży

Fotograf w Dziwnowie

Sesja zdjęciowa w morskim klimacie. Sesja fotograficzna nad morzem nie musi oznaczać wyłącznie zdjęć na plaży.

Cena sesji zdjęciowej jest ustalana indywidualnie, ale można przyjąć, że taką podstawową możecie mieć już w cenie 250 złotych od osoby. W ramach tej opłaty otrzymacie 10-15 zdjęć, po obróbce cyfrowej. W naszej ofercie znajdują się również bezpłatne sesje zdjęciowe, dlatego nie zastanawiaj się i zadzwoń. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości.

Profesjonalne zdjęcia na plaży 2020

Często otrzymujemy zapytania:  czy w 2020 można robić sesje zdjęciowe na plaży? Można, ale trzeba zmodyfikować przebieg sesji zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa. Wykonywanie sesji fotograficznych na plaży w roku 2020 zostało poddane pewnym obostrzeniom. Wykonujemy zdjęcia zachowując wymagane zalecenia w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo. Warto też pamiętać o tym, że nad morzem jest bardzo wiele ciekawych plenerów i miejsc, które idealnie nadają się na zdjęcia. Przez wiele lat pracy, dorobiliśmy się sprawdzonej listy takich miejsc, które możemy wykorzystać jako alternatywny lub dodatkowy plan sesji zdjęciowej.

Fotograf nad morzem, który zrobi świetne zdjęcia

Polecany fotograf Pobierowo, Rewal, Trzęsacz oferuje zdjęcia plenerowe i sesje fotograficzne, również na terenie pozostałych miejscowości gminy Rewal, między innymi: Niechorze, Śliwin, Pogorzelica.  Działamy również jako profesjonalny fotograf w powiecie kamieńskim: Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Wolin, Wisełka, Międzywodzie, Kołczewo.   Zobacz również fotograf ślubny nad morzem.