Osłony ochronne z plexi – Międyzdroje Dziwnów Kamień Pomorski

Oferujemy bezbarwne osłony z plexi pod wymiar dla obiektów noclegowych, handlowych, usługowych i gastronomicznych.

Osłona ochronna z plexi

Wykonujemy osłony z plexi pod wymiar. Nasze produkty cechuje jakość i estetyczny wygląd. W zależności od potrzeb osłona z plexi może być wolnostojąca lub wisząca. Wszystko zależy od Państwa wymagań. Osłony ochronne z tworzyw sztucznych można formować termicznie, dzięki czemu jest to doskonały materiał który może zastąpić szyby ochronne.  Osłony dla recepcji, punktów obsługi i stanowisk informacyjnych. Wykonujemy również panele ochronne w wersji ekonomicznej, których koszt nie przekracza 100 złotych.

Szyby ochronne Plexi

Szyby ochronne dla urzędów, instytucji, sklepów nad morzem. Wolnostojące osłony ochronne z plexi na biurka.

Szyba ochronna z Plexi

Bariera ochronna z plexi cechuje się 100% przezroczystością, dlatego oferujemy w zestawach specjalne naklejki, które zwracają uwagę na znajdującą się osłonę. Wykonujemy osłony ochronne dla urzędów i instytucji.  Zabezpieczamy punkty przyjęć, biura obsługi interesantów, indywidualne osłony na biurka. Działamy na terenie powiatu kamieńskiego: Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Dziwnów, Wolin, Golczewo Świerzno.

Bariery ochronne z plexi.

Pleksy ochronne na biurko w wariancie stojącym lub wiszącym.

 

Plexi Dziwnów Międzyzdroje osłony sanitarne

Jeżeli szukasz płyt plexi w powiecie kamieńskim to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy ciekawe rozwiązania, łatwe w montażu produkty oraz towar dostępny od ręki. Nie tylko płyty plexi, ale również z innych tworzyw znajdziecie w naszej ofercie.  Sprzedajemy szyby ochronne z plexi do samodzielnego montażu, ale świadczymy również taką usługę. Osłony ochronne z akrylu w Międzyzdrojach montujemy w ciągu dwóch dni roboczych.

Osłony Plexi Międzyzdroje

Osłona z plexi z konstrukcją.

W naszej ofercie arkusze bezbarwnej plexi, pet, pmma itd. grubości od 0,7mm do 10mm dostępne od ręki.

Sprzedajemy tabliczki i oznaczenia wymagane w związku z obecną sytuacją sanitarną.

Świadczymy usługi reklamowe w pełnym zakresie.